Powiatowy Turniej Niepodległości

10 listopada nasza szkoła współorganizowała Powiatowy Turniej Niepodległości w piłce nożnej. W zawodach wzięły udział zespoły: duchownych, nauczycieli, policjantów, przedsiębiorców, reprezentacja ZSP Nr 1 (młodzież i nauczyciele), samorządowców, strażaków, ZOZ w Dąbrowie Tarnowskiej.  Najlepsza okazała się drużyna z naszej szkoły w składzie: p. Michał Borsa, p. Janusz Lech, p. Krzysztof Słupek, p. Łukasz Świętochowski, Artur Nowak, Jarosław Tapa, Marek Krzak, Mateusz Rzepka, Patryk Minorczyk, Marcin Minorczyk, Arkadiusz. Chwałek, Arkadiusz Leżoń. II miejsce wywalczyła drużyna nauczycieli a III zespół księży. Gratulujemy wszystkim zawodnikom!!!

W przerwie meczu mogliśmy obserwować występy dziewcząt przygotowanych przez p. Jolantę Borsę. Samorząd uczniowski zorganizował kiermasz, podczas którego można było kupić ciasto upieczone przez uczniów, karki i fanty wykonane przez uzdolnioną plastycznie młodzież.

Zdjęcia z turnieju można zobaczyć w galerii