Konkurs Wiedzy o Gospodarce i Turystyce

7 listopada nasi uczniowie uczestniczyli w II Tarnowskim Konkursie Wiedzy o Gospodarce i Turystyce zorganizowanym w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie.

I miejsce zajął uczeń naszej szkoły Paweł Dąbrowa, który okazał się najlepszy spośród 80 zawodników! Wysoką lokatę uzyskał również Tomasz Dąbrowa, który zdobył V miejsce. Uczniowie naszej szkoły zajęli w klasyfikacji drużynowej II miejsce i przeszli do kolejnego etapu. Oto lista zakwalifikowanych osób: Paweł Dąbrowa, Tomasz Dąbrowa, Daniel Frąc, Bartosz Kopia, Iga Pikul, Bartłomiej Rzepecki, Dominika Skowron, Paweł Ząbek, Wojciech Kupiec. Agnieszka Leżoń, Justyna Minorczyk i Kamil Podosek. Gratulujemy uczniom i ich opiekunom – p. A. Fido, p. L. Lechowiczowi i p. J. Węgiel!!!