2017.10.20

dzie edukacji narodowej 59 20171020 1404930569W piątek 13.10.2017 r. odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Przedstawienie przygotowali uczniowie klasy 2b pod kierunkiem p A. Ruty . Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.

W czasie akademii Naczelnik Wydziału Rozwoju Edukacji p. M. Smolorz wręczyła Nagrodę Starosty dla pani J. Jastrząb. Pani Dyrektor B. Golemo podziękowała wszystkim pedagogom za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie oraz wręczyła Nagrody Dyrektora nauczycielom: p. A. Gumułce, p. M. Kacale – Niewiadomskiej i p. A. Rucie.
Przewodnicząca Rady Rodziców, pani B. Sowa, złożyła na ręce pani Dyrektor kwiaty i podziękowania za trud włożony w kształtowanie młodego pokolenia.