Spotkanie integracyjne uczniów klas pierwszych

spotkanie integracyjne uczniow klas pierwszych 19 20171115 2062549428Dnia 19.10.2017 r. odbyło się integracyjne spotkanie uczniów klas pierwszych. Impreza rozpoczęła się o godz. 16.00 na terenie naszej szkoły od wspólnego biesiadowania przy grillu. Następna jej część przeniosła się do budynku liceum. W sali B4 czekał słodki poczęstunek, a w sali obok uczniowie zorganizowali wieczorek taneczny. Można było usłyszeć muzykę z różnych gatunków oraz dekad. Młodzież z pewnością zaimponowała wspólnie wykonanymi tańcami, takimi jak polonez, makarena, czy belgijka. W spotkaniu uczestniczyła Pani wicedyrektor, Agnieszka Ruta oraz wychowawcy: Pani Anna Bugajska (wychowawczyni klasy 1 c), Pani Małgorzata Kacała-Niewiadomska (wychowawczyni klasy 1 b) oraz Pan Mariusz Konieczny (wychowawca klasy 1 a). Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tej wyjątkowej imprezy.