Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

2017.12.22

2017BNZ okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy, aby ten szczególny czas był zatrzymaniem się nie tylko w codziennym biegu, ale przyniósł także siłę i pozytywną energię na cały Nowy Rok. Niech Dzieciątko Jezus przyniesie wszystkim dziecięcą radość i umiejętność dostrzegania piękna nawet w małych rzeczach, których na co dzień tak często nie zauważamy i nie doceniamy. Życzymy także spełniania wszelkich marzeń oraz by okres Bożego Narodzenia przyniósł szczęście i napełnił nadzieją na rozwiązanie wszelkich problemów.
Nauczycielom oraz wszystkim pracownikom wytrwałości i osiągnięcia wszelkich zawodowych celów, a kolegom i koleżankom klas trzecich dużo siły w przygotowaniach do egzaminu maturalnego. Życzymy dużo zdrowia, miłości i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień oraz tego, by wszystkie te życzenia się spełniły!