Studniówka 2018

studniowka 2018 3 20180126 127931075220 stycznia 2018 r. uczniowie klas trzecich naszego liceum sobotnią noc spędzili na swoim pierwszym, dorosłym balu. Za sto dni czeka ich egzamin maturalny. To jednak dopiero przed nimi. Tymczasem w sobotę w stylowym Dworze Czernia bawili się do białego rana. W części oficjalnej przedstawiciele społeczności uczniowskiej Aleksandra Gronowska i Dawid Marnik powitali przybyłych na bal gości. Podziękowali pani Jolancie Jastrząb - wychowawczyni kl. 3 a i panu Januszowi Lechowi - wychowawcy kl. 3b za trud włożony w ich edukację. Udanej zabawy i powodzenia na egzaminach maturalnych życzyła uczniom pani dyrektor Barbara Golemo. Podobne życzenia złożył również pan wicestarosta Marek Kopia oraz przedstawicielka Rady Rodziców pani Agata Leżoń.

Ta wyjątkowa noc rozpoczęła się wspaniale zatańczonym polonezem. Młodzież, jak przystało na pierwszy bal w swoim życiu, prezentowała się niezwykle szykownie. Dziewczęta wystąpiły w pięknych kreacjach, a chłopcy w dobrze skrojonych garniturach. Wyglądali pięknie, wzbudzając podziw u przybyłych na studniówkę gości. Wszyscy bawili się wyśmienicie, nikogo nie opuszczał dobry nastrój aż do samego rana…