Noc filmowa w szkole

noc filmowa w szkole 1 20180320 1506645239Szkoła to nie tylko miejsce, w którym odbywają się lekcje. Uczniowie naszego liceum mieli okazję wziąć udział w projekcie „Noc filmowa w szkole”. Maraton filmowy rozpoczął się 16 marca o 20.00 a zakończył o 7.00 rano następnego dnia. Spędzenie nocy w szkole wymagało odpowiedniego przygotowania, toteż nie obyło się bez usuwania ławek, rozkładania śpiworów, rozłożenia przekąsek. Przez całą noc młodzież obejrzała kilka zróżnicowanych produkcji, wśród których były thrillery psychologiczne, komedia, horror. Filmowa noc była świetną okazją do zintegrowania się, bo oprócz wspólnego oglądania uczniowie razem z opiekunami: p. A. Rutą, p. A. Zarzycką i p. A. Janczak grali w gry towarzyskie („5 sekund”), śpiewali piosenki.