Rozpoczęcie roku szkolnego 2008/09

Po dwumiesięcznej przerwie wróciliśmy do szkoły pełni zapału i energii. Rok szkolny 2008/2009 zainaugurowaliśmy uroczystą mszą świętą. Następnie o 8.30 po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu narodowego głos zabrała p. dyrektor Marta Chrabąszcz. Powitała wszystkich zebranych – zaproszonych gości, młodzież, grono pedagogiczne i pracowników administracji. Przedstawiła nowych pracowników szkoły. Wyraziła również nadzieję, że ten rok szkolny będzie pełen sukcesów dla uczniów i nauczycieli. Podobne życzenia złożyli p. starosta Wiesław Krajewski i przewodniczący Rady Rodziców p. Marian Wojtyto... Zdjęcia w galerii >>zobacz <<

Po dwumiesięcznej przerwie wróciliśmy do szkoły pełni zapału i energii. Rok szkolny 2008/2009 zainaugurowaliśmy uroczystą mszą świętą. Następnie o 8.30 po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu narodowego głos zabrała p. dyrektor Marta Chrabąszcz. Powitała wszystkich zebranych – zaproszonych gości, młodzież, grono pedagogiczne i pracowników administracji. Przedstawiła nowych pracowników szkoły. Wyraziła również nadzieję, że ten rok szkolny będzie pełen sukcesów dla uczniów i nauczycieli. Podobne życzenia złożyli p. starosta Wiesław Krajewski i przewodniczący Rady Rodziców p. Marian Wojtyto. Następnie uczniowie rozeszli się do klas na spotkanie z wychowawcami. Wszystkim uczniom klas najstarszych życzymy, by matura okazała się prosta i przystępna i żeby ten ostatni rok w naszej szkole był nie tylko ciężką pracą, ale również przyjemnością i zabawą. Mamy nadzieję, że wszyscy rozpoczniecie wymarzone studia i będziecie mile wspominać lata spędzone w naszej szkole. Pierwszakom życzymy, by nasza szkoła stała się Waszą szkołą, by nauka w niej była owocna i przyjemna. Mamy nadzieję, że pozostali uczniowie też nie spoczną na laurach i będą brać aktywny udział w życiu szkoły, w konkursach, zawodach sportowych i olimpiadach rozsławiając imię naszego liceum na terenie powiatu, województwa i kraju. Wszystkim nauczycielom życzymy, by współpraca z uczniami układała się jak najlepiej i abyście osiągali sukcesy na polu zawodowym.