Dnia 15.10.2018 r. obchodziliśmy w naszym liceum Dzień Edukacji Narodowej.

Z tej okazji gościliśmy Pana Starostę, Tadeusza Kwiatkowskiego oraz Przewodniczącą Rady Rodziców, Panią Beatę Sowę. Po przywitaniu gości, Pani Dyrektor Barbara Golemo oddała głos Panu Kwiatkowskiemu, który po złożeniu życzeń wręczył nagrody Starosty. Otrzymali je: Pani Dyrektor, Pani Wicedyrektor, Agnieszka Ruta, Pani Anna Janczak oraz Pani Anna Zarzycka. Nagrody Dyrektora złożone zostały na ręce Pana Michała Borsy, Pani Anny Bugajskiej, Pani Wioletty Górowskiej-Kmieć, Pani Anny Gumułki oraz Pana Leszka Lechowicza. Z tej uroczystej okazji, uczniowie ogłosili także wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego. Pani Dyrektor wręczyła nominacje Aleksandrze Bernat (uczennicy kl. 2c) na Przewodniczącą szkoły, Rafałowi Kmieciowi (uczniowi kl. 2a) na Wiceprzewodniczącego oraz Wiktorii Bąbie (uczennicy kl. 1c) na Skarbnika. Następnie uczniowie klas 2a oraz 2b zaprezentowali część artystyczną przygotowaną pod kierunkiem Pani Małgorzaty Kacały-Niewiadomskiej oraz Pana Mariusza Koniecznego. Zapraszamy do obejrzenia foto-relacji z tego wydarzenia.