XIX Regionalny Przegląd Programów Artystycznych

Uczniowie naszej szkoły przygotowani przez p. Annę Janczak i p. Annę Zarzycką zajęli II miejsce w XIX Regionalnym Przeglądzie Programów Artystycznych „A to Polska właśnie” zorganizowanym przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Radłowie. Celem konkursu było m. in. kształtowanie wśród młodych Polaków poczucia świadomości narodowej i obywatelskiej oraz promowanie wśród dzieci i młodzieży historii, tradycji i współczesności regionalnej oraz kultury polskiej. Przesłuchania konkursowe trwały dwa dni. Przedstawiciele zwycięskich zespołów zostali zaproszeni na koncert galowy połączony z wręczaniem nagród i wyróżnień, który odbył się 30 listopada.
Młodzież naszego LO zaprezentowała program przygotowany z okazji 100- lecia odzyskania niepodległości przez Polskę