Dla uczniów

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2018/2019

HARMONOGRAM DODATKOWYCH ZAJĘĆ
Rok szkolny 2018/2019

 

NAUCZYCIEL

RODZAJ ZAJĘĆ

DZIEŃ TYGODNIA, GODZINA

Bączek- Czepiel Elżbieta

Zajęcia z matematyki
klasa I a

klasa II b, c


Wtorek, godz.13.15-14.00,
czwartek, godz. 8.00-8.45

Piątek, godz. 7.15-8.00

Borsa Jolanta

SKS

Wtorek, piątek
godz. 14.50-15.50

Borsa Michał

SKS

Czwartek, piątek           
godz. 14.50-15.50

Janczak Anna

Zajęcia z języka polskiego dla maturzystów

Piątek , godz. 14.05-14.50

Konieczny Mariusz

Zajęcia z matematyki-
klasa  I b, c

Klasa II a

Klasa III a, b, c


Piątek ,godz. 7.15-8.00

Środa, godz. 7.15-8.00

Czwartek, godz. 7.15-8.00

Lechowicz Leszek

Zajęcia z geografii

Czwartek, godz. 8.00-8.45

Wardzała Lucyna

Zajęcia z języka rosyjskiego przygotowujące do matury

Środa, godz. 11.35-12.20

Zarzycka Anna

Zajęcia z biologii dla maturzystów

Wtorek, godz. 8.00-9.35

Arkusze.pl

"Jedną z lepszych metod uczenia się do matury jest z pewnością rozwiązywanie arkuszy maturalnych, oswajając się w ten sposób zarówno z samą formą matury jak i z charakterystycznymi pytaniami, które na takim egzaminie co jakiś czas się powtarzają."

Czytaj więcej...

Wymagania edukacyjne

Szczegółowe wymagania dostępne są w bibliotece szkolnej.

 Religia  
 Język polski 

p. Barbara Golemo
p. Janusz Lech 
p. Anna Janczak

 Język angielski p. Lidia Ostręga
p. Anna Bugajska
p. Małgorzata Kacała - Niewiadomska
 Język niemiecki  p. I. Jaroń - Romanowska
 Język rosyjski  p. Lucyna Wardzała
 p. I. Jaroń - Romanowska
 Język francuski  p. Anna Węc
 Historia p. Przemysław Kołodziej
p. Wioletta Górowska - Kmieć
p. Agnieszka Ruta
 p. podstawowy (kl.I)
 p. rozszerzony
 Wiedza o społeczeństwie  p. Agnieszka Ruta
 p. Przemysław Kołodziej
 Historia i społeczeństwo  p. Przemysław Kołodziej
 p. Agnieszka Ruta
 p. Wioletta Górowska - Kmieć
 Wiedza o kulturze  p. Barbara Golemo
 p. Bożena Białas
 Matematyka  p. Jolanta Jastrząb,  p. Mariusz Konieczny
kl. I: p. podstawowy, p.rozszerzony
kl. II: p. podstawowy, p.rozszerzony
kl. III: p. podstawowy, p.rozszerzony
 Fizyka p. Anna Gumułka
 Chemia  p. Monika Piekielniak-Kozik
 Biologia  p. Anna Zarzycka
 Geografia p. Leszek Lechowicz
 z. podstawowy (kl.I)
 z. rozszerzony (kl.II)
 z. rozszerzony (kl.III)
 Przyroda  p. Monika Piekielniak-Kozik
 p. Anna Zarzycka 
 Informatyka  p. W.Górowska-Kmieć 
 p. Anna Gumułka
 p. Leszek Lechowicz
 Podstawy przedsiębiorczości p. Przemysław Kołodziej
 Edukacja dla bezpieczeństwa  p. Przemysław Kołodziej
 Wychowanie fizyczne p. Jolanta Borsa
p. Michał Borsa
 Podstawy retoryki p. Anna Janczak
 Edukacja medialno - artystyczna

p. Janusz Lech

Ekonomia w praktyce p.Leszek Lechowicz

 

 

Wykaz podręczników na rok szkolny 2018/2019

Wykaz podręczników na rok szkolny 2018/2019

----------------------------------------------------------

Wykaz podręczników na rok szkolny 2017/2018

----------------------------------------------------------

Wykaz podręczników na rok szkolny 2016/2017

Więcej artykułów…